HAKKIMIZDA


Direnç Altyapı, kuruluş yılı olan 1998 yılından beri üstyapı ve altyapı projelerini ele alırken, daima kalite esaslı yaklaşımı benimsemiş ve bu yolda onlarca projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Direnç Altyapı; ilk yıllarında okul, spor salonu ve yurt gibi hizmet binalarının inşasını ve güçlendirme projelerini hayata geçirmiştir. Aynı zamanlarda, çeşitli projeler kapsamında Van ili ve ilçelerinin elektrik arıza ve onarım işlerini de 2016 yılına kadar devam ettirmiştir. 2012 yılından itibaren Direnç Altyapı;

Van ili ve ilçeleri, Ağrı-Patnos, Adana, Ankara-Beypazarı ve Şırnak-Cizre gibi yerlerde DSİ, il ve ilçe belediyeleri ve İller Bankası kurumlarının yatırımları olan içme suyu ve kanalizasyon projelerini üstlenmiş olup genel olarak altyapı yönünde çalışmalarını yürütmektedir.

Merkez ofisi Van’da bulunan şirketimizin, aynı zamanda Ankara’da da şubesi bulunmaktadır.

Misyonumuz

Hem ofis hem de sahadaki teknik personelin birbirleri ile olan sağlıklı iletişimi ve tüm tedarikçi ve ilgili çalışanlara karşı doğru ve dürüst yaklaşım prensibiyle yola çıkan Direnç Altyapı, karşılaşılan problemleri çözümcü, geliştirici ve güven veren yapısı sayesinde optimum bir maliyet-zaman paydasında birleştirerek en doğru ve en uygun sonuca ulaşmayı bir misyon haline getirmiştir.

Vizyonumuz

Direnç Altyapı sağlam temeller üzerine kurulu merkezcil bir yapıyla ve teknik donanımla, önümüzdeki yıllar için şirket olarak daha geniş bir endüstriyel çalışma yelpazesine sahip olmak için sürekli gelişim vizyonuyla çalışmalarına devam etmektedir

Tanıtım Videosu

Yok